Відбулися позачергові загальні збори ГО “Спілка ветеранів АТО”

10.06

8 червня 2016 року відбулися позачергові загальні збори повноважних членів харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО”.
Головною темою зборів були підведення підсумків першого року роботи організації, переобрання керівництва та більш ефективна організація роботи районних та міських осередків.
У цілому підсумки роботи ГО “Спілка ветеранів АТО” у 2015-2016 роках були визнані задовільними:
більше ніж 1 500 учасників АТО отримали та отримують допомогу у оформленні земельних ділянок;
допомогою у оздоровленні, психологічної та фізичної реабілітації скористалися приблизно 400 членів організації, поранені та інваліди учасники АТО проходили та продовжуютьпроходити курси лікування та реабілітації у Словакії, Литві, Болгарії, інших країнах Європи;
для членів організації працює безкоштовна юридична консультація;
підрозділ патріотично-виховальної роботи регулярно проводить заняття у школах, вишах, інших учбових закладах області;
Шляхом голосування було підтримане обрання на посаду голови Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО” Сергієва Олександра Сергійовича, “кіборга”-бійця 93 ОМБР, на посаду голови Харківської міської організації – Гусакова Вадима Валентиновича, офіцера 22 ТерБату.
У звязку з напруженою роботою районних осередків, значними витратами на проведення суспільної діяльності (паливо, канцелярія, оргвитрати) було прийнято рішення запровадити систему регулярних членських внесків у розмірі 20 грн на місяць.
Сподіваємося на ще більш ефективну взаємодію членів нашої організації та керівництва на всіх рівнях, пропонуємо всім активистам долучатися до наших заходів!

back (1)