ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД УЧАСНИКІВ АТО/ООС ДИСТАНЦІЄЮ 10 КМ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

12.10

11 жовтня 2020 року організаторами  ГО «Спілка ветеранів АТО» за підтримкою Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації було проведено змагання «ВЕТЕРАН Ukrainе, Kharkiv 10 km» з легкоатлетичного кросу на дистанції 10 km для учасників АТО/ООС до Дня Захисника України

У забігу «ВЕТЕРАН Ukrainе, Kharkiv 10km» приймали участь  80 осіб.

Переможці та призери.

Кращим серед чоловіків став Іванченко Андрій  подолавши дистануюцію 35:32.

Кращою серед жінок стала  Яцина Олена  подолавши дистануюцію 57:58.

Забіг проходив по вело дорожньої трасі біля Велоцентру.

Найважливішим питанням, яке постає перед воїнами після повернення  їх до мирного життя є  збереження та відновлення їхнього здоров’я. Спілка ветеранів АТО приділяє багато уваги великої кількості напрямків діяльності у тому числі і реабілітацією ветеранів через спортивні змагання. Ми розуміємо всю важливість спорту в сучасному житті і тому як організатори навіть виділили спортивні заходи в окремий напрямок.

Спортивні змагання згуртовують, допомагають відчути себе частиною «команди», яку кожен участник АТО відчував на сході. Спортивно-масові заходи дозволяють по-справжньому об’єднати учасників у команду, виплеснути накопичені емоції, зарядити позитивом себе і оточуючих, дізнатися про додаткові можливості своїх побратимів, відкрити для себе нові види спорту і багато чого іншого.

Ми відстояли Україну, й впевнені – зможемо захистити тепер свої інтереси.

Сподіваємось, що цей захід продовжиться і на наступні роки.

Кожен із ветеранів забігу показав добрий результат. Бажаємо щоб подальші змагання у різних напрямках спорту для кожного учасника АТО/ООС    приносили нові успіхи та нові враження.

Дякуємо Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації за підримку у реалізаціїї спотривного заходу.

Дякуємо керівництву Велоцентру за забезпечення першокласного сервісу комплексного обслуговування спортивного заходу, за допомогу та підтримку в організації.

 

Дякуємо школі волонтерів AVA, які залучились до організації заходу.

IMG_20201012_171915_506