Відкрилася виставка з конкурсу «Українська традиційна писанка»

08.04

Відкрилася виставка творчого конкурсу «Українська традиційна писанка» в Комунальному закладі «Люботинська спеціалізована школа – інтернат I-III ступенів “Дивосвіт”».

DSCN25630000

На відкритті були присутні ХОГО «Спілка ветеранів АТО», Єпископ Митрофан, працівники та школярі Люботинської школи –інтернат “Дивосвіт” та гості Люботину.

Для дітей був проведен майстер – клас по розписуванню писанки.

DSCN2644000 DSCN2643000

«В творчому конкурсі прийняли участь школярі Харкова та Харківської області. Конкурс тривав цілий місяць. Після якого були підведенні підсумки і діти були нагородженні дипломами, грамотами та подяками від школи “Дивосвіт”- говорить Лідія Чумак виконуюча обов’язки директора школи –інтернат.

DSCN2585000

DSCN2598000

«ХОГО «Спілка ветеранів АТО» разом з Люботинською школою – інтернат “Дивосвіт” провели конкурс для школярів Харкова та Харківської області. Було безліч різноманітних писанок. Всі роботи дуже яскраві. Були такі роботи, що в якийсь момент здавалося, що вони ось-ось оживуть – говорить Павло Федоров керівник патріотичного виховання ХОГО «Спілка ветеранів АТО». Після підсумків, учасники отримали подяки, грамоти та подарунки від ХОГО «Спілка ветеранів АТО». Нам дуже приємно, що діти своїми роботами, своєю творчістю та майстерністю проявили та передали почуття історії і культурі країни, традиційної української писанки, як символ України, пам’яті про рідну землю, рідний край» – додав він.

DSCN2593000 DSCN26260000

«Представлені були роботи різних технік, технологій і є які відносяться до ультра – сучасних – комп’ютерна графіка. За підсумками проведеного конкурсу, можна судити про те, що традиція залишається. Нація буде дуже довго, поки ця традиція буде існувати. Українська традиційна писанка – це наш творчій продукт» – говорить Володимир Борисенко керівник образотворчої майстерні школи –інтернат “Дивосвіт”.

Велику повагу та шану проявив Єпископ Митрофан і був  вражений та задоволений роботами школярів, які мають такі таланти!!!

Виставка триватиме с 10 квітня по 20 квітня 2017 року з 10:00 до 16:00 в Комунальному закладі «Люботинська спеціалізована школа – інтернат I-III ступенів “Дивосвіт”»,  м. Люботин, вул. Кооперативна, 38/8.

Запрошуємо батьків,  дітей, гостей  на виставку «Українська традиційна писанка».

 

Дякуємо за плідну  спільну роботу у розробці конкурсу Благодійний фонд “Допомога ветеранам АТО”, працівників Комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа – інтернат I-III ступенів “Дивосвіт”», обласному та міському департаменту освіти і православної  церкви Київського Патріархату.