ВІДНОВЛЕННЯ РАЗОМ: ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВИХ

26.01

Сьогодні, 26 січня 2024 року, у місті Богодухів відбулося заняття психологів проєкту «Реінтергація ветеранів: Слобожанщина» з родинами загиблих Захисників України.

Зустріч надала можливість родинам отримати допомогу досвідчених психологів. Вони проводили заняття, як у груповому, так і особистому форматі.

Спеціалісти розкрили найбільш поширені проблеми, з якими стикаються родини загиблих Героїв. Це і втрата відчуття життя, апатія, депресивні стани та негативні емоційні переживання у дітей.

«Коли людина стикається з втратою близької людини – це справжній удар для її психологічного стану. Звертатися за допомогою важливо, оскільки це не слабкість, а розуміння власних емоцій та потреб», – наголосила психолог проєкту Ганна-Марія Саппа.

Психологи не лише надали теоретичні знання, а й поділилися своїм власним досвідом роботи на деокупованих територіях з дітьми та дорослими. Це сприяло обміну цінними практичними порадами та стратегіями, спрямованими на полегшення процесу адаптації та психологічної підтримки ветеранів та їхніх сімей.

«Психологічна підтримка дозволяє відкрити свої почуття, розібратися в них та знайти засоби подолання болю. Запитайте допомоги – це крок до зцілення та відновлення внутрішнього балансу», – підкреслила психолог проєкту Олена Гузьман.

Після тренінгу деякі люди особисто звертались до психологів, щоб ще додатково отримати консультації – відповіді на свої особисті питання та вирішити психологічні труднощі.

Всі фото та відео робилися зі згоди учасників заходу.