Відстоюємо інтереси воїнів-ветеранів – власників сільськогосподарської землі

05.07

За неодноразовими зверненнями наших побратимів щодо різноманітних конфліктних ситуацій, що виникають у сфері обробки земельних ділянок сільськогосподарського призначення та оформлення відповідної документації – для учасників АТО, членів нашої організації, повідомляємо, що на протязі місяця – з 1 липня до 1 серпня 2017 року на території Харківської області буде діяти виїзна комісія ГО “Спілка ветеранів АТО” з перевірки дотримання норм діючого законодавства в сфері землекористування, в складі якої приймають участь як керівник Ради ГО “Спілка ветранів АТО” Сергієв О.С. – радник голови Харківської обласної державної адміністрації, керівник юридичного департаменту Сапелкін М.С., голови районних відділень нашої організації, активісти.
На жаль, останні зміни прийняти Кабміном – так звана Стратегія управління державними земельними ресурсами не повністю відповідає тієї реальності, у якій знаходяться воїни-патріоти – як ті, що повернулися з фронту до мирного життя, так і ти, хто й зараз обороняє рідну землю. Штучне звуження площі земель, яка передається учасникам АТО в рамках програми безоплатної приватизації, ускладнення в процесі її оформлення – все це тільки провокує протистояння між атошниками та владою, адже отримання землі було однією з найбільш ефективніших та наочних програм, що діяли. Тим більше, це вагоме для Харківської області – яка за кількістю земель, що передавалася учасникам АТО займало майже завжди одно з перших місць на Україні.
Також у роботі створеної комісії належне місце займає вирішення проблемних питань з місцевими фермерами – які буває що без відповідних погоджень та оформлених договорів обробляють земельні ділянки учасників АТО.
З усіх питань у цій сфері просимо звертатися до офісу ГО “Спілка ветееранів АТО” (адреса, контакти вказані на нашому сайті).

У період з 1 по 5 липня 2017 року проводилася робота по виявленню порушень та вирішення складнощів в оформленні документації у Вовчанському районі Харківської області, практично усі проблеми були окреслені та намічені шляхи вирішення –  завдяки дієвій участі голови Вовчанської районної адміністрації Мирошника В.М., сподіваємося на плідну співпрацю з представниками місцевої влади та громад і у інших районах нашої області.