Відзначення волонтерів

22.04
Щиро вітаємо нагородження волонтерів, які у найважчі часи робили все можливе для того, щоб Харків вистояв!
Учасники АТО, які знову з початку широкомасштабної фази російсько-української війни стали із зброєю в руках на захист нашої держави, прийняли участь у церемонії нагородження волонтерів, котра відбулася в Харкові у храмі Івана Богослова напередодні.
Бійці підрозділів 113 та 127 бригад ТрО вдячні за волонтерську допомогу та підтримку, яку надавали воїнам депутати Харківської обласної ради  Олександр Скорик, Ольга Лехан та Алла Ройтблат, представниця БФ  “Fundacja Humanitarna DC” Дар’я Чуприніна. Адже завдяки їхній активній громадській позиції та організаторським здібностям з лютого 2022 року – як ветерани АТО/ООС, так і ті, хто став до лав ЗСУ у цей буремний рік, постійно були забезпечені самим необхідним: продуктами і амуніцією, дронами та засобами зв’язку, військовим обладнанням та машинами. Ця допомога продовжує надходити і досі, не зважаючи на ті складнощі, котрі постають зараз перед волонтерами та благодійниками.
В свою чергу відмітимо, що волонтерам приємно було отримати ці нагороди: медалі “За оборону держави” – від командування дійсно бойових підрозділів, які звільняли Харківщину від московітів й зараз міцно тримають оборону нашої країни.