Військова бізнес ліга

22.06

Вчора, 20 червня відбулася  робоча зустріч з приводу вектору розвитку бізнес напрямку в Консорціумі.
1. Буде продовжено освітньо консультативний  напрямок. Його буде підсилено за рахунок  залучення іноземних  експертів.
Буде запропоновано перелік коротко строкових курсів, враховуючи попередні опитування. Також можемо проводити заходи за запитом, висвітлювати  певні теми, або консультувати з певних питань.
2. Узгоджуються та готуються до підписання партнерські угоди з  бізнес асоціаціями та спілками, в тому числі  з  європейською асоціацією бізнесу та американською асоціацією підтримки та розвитку бізнесу. Це значно  розширить можливості але механізми  співпраці треба напрацьовувати  самостійно. Об’єднуватися в групи за сферою діяльності, формулювати запит та діяти спільно.
3. Залучення  грантової підтримки, донорських коштів та інвестицій.
Гроші роздавати не будемо. Але спільно готувати заявки, розробляти перспективні для ветеранської спільноти  речі, такі як маркетплейс, інформаційні кампанії, партнерські програми, придбання обладнання, планування розвитку бізнесу та впровадження  інноваційних  технологій – будемо.
На старті, ми не зможемо рівнозначно охопити всі напрямки, тому чекаємо від вас зворотнього зв’язку, щоб реагувати на актуальні запити. Чекаємо на ваші пропозиції, зауваження,  побажання.
Всіх охочих приєднатися до робочої групи  чекаємо на наступній зустрічі.

https://forms.gle/iSBbDe7ZCmnei27L7