Військовослужбовці-контрактники повинні отримувати компенсацію за оренду житла.

09.08

Кабінет Міністрів на засіданні в понеділок, 8 серпня, схвалив законопроект, який передбачає компенсацію військовослужбовцям-контрактникам за оренду житла.

Згідно з повідомленням, проектом передбачається запровадження виплати компенсації за оренду житла для військовослужбовців військової служби за контрактом у разі відсутності можливості їх розміщення в спеціально пристосованих казармах або сімейних гуртожитках.

“Відповідно до чинної редакції закону” Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей “, компенсація передбачена тільки для військовослужбовців офіцерського складу та курсантів військових вузів, що мають сім’ї”, – підкреслюється в повідомленні.

У той же час відзначається, що пропонованими змінами, на сьогодні близько 16 тис. Сімей військовослужбовців-контрактників Збройних сил зможуть отримувати грошову компенсацію за оренду житла.

За словами Міністра оборони Степана Півторака, частиною реформи армії є професіоналізація, для чого, зокрема, необхідно покращувати умови проходження служби військових-контрактників.

257113_default