Вітаємо з державним святом – Днем Гідності та Свободи!

21.11

Шановні бійці, учасники АТО, побратими!

Щиро вітаємо вас з державним святом – Днем Гідності та Свободи!

У цей непростий для країни час, як ніколи,  важливими  стають питання про збереження честі і гідності кожного громадянина, про необхідність завжди залишатися Людиною, незважаючи на будь-які обставини. Ми добре знаємо, що лише народ, якому притаманні свобода і демократія, народ, сповнений енергії та натхнення плідно працювати на благо рідної Батьківщини, може творити дива.

Ми пам’ятаємо патріотизм і мужність, які проявили під час Революції гідності. Це трагічні події, але вони стали фундаментом нової України.

Та зима стала доленосним іспитом для нашого народу. Проте ми вистояли і підтвердили, що є гордою і вільною нацією, здатною відстояти свою свободу, державність та людську гідність.

Разом ми довели, що українці – народ з високим почуттям патріотизму, самоповаги і непереборним духом свободи.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави. Вшановуємо кожного, хто й нині бореться за Україну, відстоюючи її східні рубежі. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, наснаги, добробуту, благополуччя і затишку у рідних домівках, нових звершень в ім’я країни, злагоди та мирного неба над головою.

 

З повагою ГО “Спілка ветеранів АТО”