Волонтерська допомога побратимам

27.05

Діяльність ГО “Спілка ветеранів АТО” скерована в першу чергу на допомогу  членам організації – справжнім патріотам, котрі вже з 2014 року зрозуміли всю небезпеку сусідства з нами північної орди й взяли в свої руки зброю.

Всі ті, хто захищає незалежність нашої держави й зараз – мають розраховувати на допомогу нашої організації!

Керівництво та активісти ГО “Спілка ветеранів АТО” цього разу відвідали підрозділи, які ведуть бойові дії на Східному напрямку. Ми впевнені, що навіть невелика допомога – амуніцією, обладнанням та відзначенням гідних, робить велику справу. Адже воїни на фронті в будь-якому разі не мають бути поза увагою та належної підтримки в країні, яка на жаль, потроху звикає до нескінченої війни.

Заступник голови ГО “Спілка ветеранів АТО” Юрій Корсунов під час урочистого  відзначення бійців відзначив, що необхідною складовою нашої майбутньої перемоги має бути незворотній перехід до стандартів НАТО – як в озброєнні, забезпеченні МТЗ, логістиці, так і у керуванні підрозділами.

А голова Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергій Бабаєв підкреслив, що радянське минуле ЗСУ несе у більшості своїй негативні наслідки – що достатньо чітко проглядається саме в розрізі бойових дій.