Всеукраїнський форум ветеранів АТО “Проекти та ініціативи”

28.10

27-28 жовтня у Яремчі, Івано-Франківська область відбувається Всеукраїнський форум ветеранів АТО “Проекти та ініціативи”, на якому зібралися представники громадських обєднань учасників війни на сході з 18 областей України. Участь у роботі зборів з окремою доповіддю щодо реалізації соціальних проектів на Слобожанщині також приймають і члени ради ГО ” Спілка ветеранів АТО”.

Окремо відмітимо презентацію вже 2 роки реально діючого проекту “Соціум” Івано-Франківської міської спілки учасників АТО, за яким близько 160 ветеранів війни на сході мали можливість отримати безоплатно квартири у рамках програми “Житло воїнам АТО”. Ще однією слушною ініціативою наших побратимів з Карпат є діяльність ГО ” Зелена варта” , в лавах якої обєдналися учасники АТО, що виступають проти незаконних вирубів лісу, забруднення навколишнього середовища – створивши мобільні загони, на зразок громадської екологічної інспекції, що реагують на скарги місцевих мешканців з цього приводу. Також зазначимо виступ, Андрія Козінчука керівника теж вже реалізуємого проекту ” Побратими”, що скерований на психологічну реабілітацію учасників АТО та членів їх сімей.
Взагалі можна константувати високу організованість та ефективну роботу громадських організацій атовців з усіх регіонів України – завдяки активності та енергійності членів яких, і стала можливою реалізація багатьох, таких необхідних у післявоєнному житті, ініціатив.

За результатами форуму учасниками було підписано меморандум про співпрацю між ветеранськими та волонтерськими організаціями для покращення ефективності взаємодії щодо досягнення спільних цілей: успішної реалізації соціальних проектів атовців і для атовців.

IMG_20181028_145608_249 IMG_20181028_150734_022 IMG_20181028_150730_675