Всіх побратимів вітаємо зі святом НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАДІЇ УКРАЇНИ

26.03

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” привітали військовослужбовців ВЧ 3017 Національної Гвардії України з нагоди професійного свята.

Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.

Україна – унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив – запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея.

            З часу отримання Україною незалежності внутрішні війська МВС України виконують важливі і відповідальні завдання по забезпеченню стабільного розвитку країни, миру і суспільного устрою, грають вагому роль у захисті внутрішньої безпеки. Бійці Національної Гвардії – ті, хто з самого початку війни за незалежність України стали пліч о пліч з воїнами ЗСУ, добровольцями батальйонів МВС, й не дали далі вдертися кривавій повені хаосу та насильства.