ВУЛИЦЯ БАКУЛІНА НА ЧЕСТЬ ОЛЕГА ЧЕЛНОВА 

30.03

Попередньо ГО «Спілка ветеранів АТО» зверталась до Харківської міської ради із прохання перейменувати вулицю Бакуліна на честь Олега Челнова.

На жаль, міська рада не почула звернення ветеранів і хоче без думки громади перейменувати вулицю Бакуліна іменем працівника поліції – Єніна,який не мав до Харкова ніякого відношення.

Задля того, щоб підтримати перейменування на честь Олега Челнова, пропонуємо надіслати на електронну пошту лист із відповідним текстом.

Електронна пошта: rename@city.kharkiv.ua

Текст:

Прошу перейменувати вулицю Бакуліна іменем Олега Челнова

Олег Челнов (псевдо — Беркут (31 січня 1965 року, місто Харків. — після 7 березня 1996 року, місто Грозний, ЧРІ. )) — український доброволець, військовик, командир підрозділу УНА-УНСО «Вікінг» під час першої російсько-чеченської війни.

Один з двох українців, удостоєних нагороди «Герой нації» Чеченської Республіки Ічкерія

Народився 31 січня 1965 року у Харкові.

З 1989 по 1996 рр. проживав на вулиці Шатилівській, яка поруч.

До Чечні Челнов уперше вирушив у 1994 році, де з українських добровольців було сформовано батальйон УНА-УНСО «Вікінг». Під час битви за Грозний в січні 1995 року батальйон брав участь в обороні президентського палацу від окупаційних військ рф. У той час Челнов обіймав посаду начальника штабу. 

Востаннє вирушив на Кавказ у січні 1996 року. За офіційною версією він загинув у Грозному під час бою в районі площі «Мінутка» 6 або 7 березня.

З повагою, мешканець/ка міста Харкова (ПІБ, адреса, телефон)