Введення посади радника з питань допомоги учасникам АТО

25.09

Одна з головних задач, яку перед собою ставить обласна влада, – налагодження комунікативних зв’язків з громадськими організаціями учасників АТО, введення посад радників голів райдержадміністрацій з питань надання допомоги учасникам АТО і членам сімей загиблих, надання фінансової підтримки громадським організаціям учасників АТО.
Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із громадськими організаціями учаснків АТО обговорили питання комунікації влади в ході засідання під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

dsc04185-5152x3864-1ed8
У 23 адміністративно-територіальних одиницях введена посада радника з питань допомоги учасникам АТО або учасники АТО входять до складу дорадчих органів.

«Потрібно віддати належне саме громадським організаціям, адже саме до них звертається велика кількість людей. Вам нескладно потрапити в обладміністрацію, тому ваше завдання – надавати всім, хто до вас звертається, інформацію про те, які існують програми для учасників АТО. Ми в конструктивному діалозі, обласна влада намагається вирішувати питання дуже швидко », – сказав Михайло Черняк.

Михайло Черняк акцентував увагу на важливості питання комунікації громадських організацій учасників АТО і представників усіх рівнів влади. Він підкреслив: все, що залежить від ХОДА в правовому полі, буде виконано.

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває понад 11 тисяч учасників АТО, 133 з них мають статус інваліда війни та 224 члена сімей загиблих.

dsc04187-5152x3864-0967
Найчастіше учасники АТО звертаються за наданням матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

У 2017 році райдержадміністрації та виконкоми міст обласного значення допомогу виплатили 734 особам на суму майже 1,1 млн грн. Разом з тим з обласного бюджету допомогу надано 338 учасникам АТО на суму понад 1,4 млн грн, ще 87 жителів м Харкова отримали допомогу на суму 305 тис. Грн.