Виробництво українських дронів та БПЛА.  Звернення до уряду України  

14.04
Всі, хто був на фронті знають: зараз дрони та БПЛА – це ті засоби, від яких останнім часом все більше та більше безпосередньо залежить життя військовослужбовців. Наш бойовий досвід констатує: від розвідки до нанесення враження живій силі та техніці ворога – всюди БПЛА зберігають життя солдатам. Єдине, що зупиняє можливість їхнього найширшого використання на полі бою – відносно велика їхня ціна й відсутність досі внесення БПЛА у перелік стандартного забезпечення практично усіх військових підрозділів ЗСУ. На жаль, і досі не розроблена стратегія й тактика їхнього всеосяжного використання у ЗСУ – і саме тому ми маємо такі величезні втрати у Бахмуті та інших «гарячих» точках фронту. Велика кількість ефективних, доступних дронів та БПЛА і головне: чітке, планове забезпечення ними й використання їх в бойових підрозділах, починаючи від рівня роти – ось рецепт нашої перемоги. Те, що має переломити хід війни – і чого за вісім років війни не дочекалися ЗСУ. Вкрай важливим в цьому розрізі виглядає стимулювання незалежних від держави виробництв достатньо широкої лінійки українських дронів та БПЛА – доступних за ціною.

Виходячи з цього ГО “Спілка ветеранів АТО” наголошує про необхідність термінового вирішення урядом ряду питань – які повністю лежать в компетенції Кабінета Міністрів України, а саме:

створення всіх можливостей для найскорішої та найдоступнішої процедури розмитнення запчастин, комплектуючих для дронів та БПЛА (двигуни, батарії, лопасті, камери ітп).

Затягування, ускладнення, додаткові податкові навантаження у даному питанні грають тільки на руку нашому ворогу та віддаляють нашу перемогу. Чиновники КабМіну це вже давно мали зрозуміти.

IMG_20230414_090451_731 IMG_20230414_090453_475