А як ви відсвяткувати День Святого Миколая

19.12

Сьогодні 19.12.19 діти УЧАСНИКІВ АТО з різних районів Харківської області (Великий Бурлук, Вовчанськ, Коломок та інші) мали змогу зануритися у Святкову казку присвячену Дню Святого Миколая, отримати безліч позитивних емоцій і смачних подарунків. За таке свято МИ щіро дякуємо Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. АЛЕ хочемо довести жахливу ситуацію, яку утворили два НЕДОчиновника, які не дали змогу діточкам Коломацького району відвідати цей захід.

Ці “ШАНОВНІ” , до вчьорашнього вечора не повідомили про те що вони передумали давати дітям автобус. Сьогодні 19.12.19 коли дітлахи зібралися їхати на виставу, ці, не можемо підібрати слів, один невідповідав на дзвінки, а інший взагалі вимкнув телефон.

Хочемо щоб усі знали ціх “ЧИНУШ”, які довели дітей до сліз своїм жахливим вчинком – це ГУРТОВИЙ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ – ГОЛОВА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КОЛОМАЦЬКОГО РАЙОНУ, інший НЕФІДОВ В’ ЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ – КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРІТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Ось вона турбота за дітей своєї громади!
Ганьба таким людям!

Дуже шкода діточок Коломацького району! Сльози цих дітей на вашій совісті!!!!!!!!! Якщо ви – чиновники, не можете зробити дітям свято, незаважайте громадськості!!!!!!
Хочемо ПОДЯКУВАТИ керівникам ВеликоБурлуцької громади за те що знайшли змогу доставити дітей в Харків на свята! Та Вовчанської громади, що теж долучились.