Безоплатні
Юридичні консультації

help icon Послуга доступна Онлайн, по Всій Україні
онлайн - реєстрація
image not found

Війна це завжди хаос.

Ветерани та члени їх родин часто стикаються з різноманітними юридичними питаннями, які можуть стати серйозним викликом як під час повернення до мирного життя, так і під час військової служби. Порушення прав ветеранів, на наше глибоке переконання – це зовсім не те, що може дозволити собі держава під час війни. Наша організація надає безоплатні юридичні консультації, спрямовані на допомогу та захист прав ветеранів та їхніх родин у вирішенні таких типових проблем:  1. Порушення прав ветеранів під час несення військової служби: Допомога у вирішенні питань, пов`язаних з проходженням військової служби, включаючи безпідставні відмови у переведенні/переміщенні, направленні на ВЛК та звільненні.
  2. Невиконання державою та органами влади соціальних гарантій: Консультування щодо отримання державних пільг, соціальних виплат та інших форм підтримки, які передбачені законодавством України для ветеранів та їх родин.
  3. Проблеми з оформленням та виплатою ОГД (одноразової грошової допомоги): Консультації з питань, які стосуються одноразової грошової допомоги в разі отримання поранення або загибелі військовослужбовця. Вирішення складнощів у отриманні відповідних документів з військових частин, ТЦК та СП.
  4. Пенсійне забезпечення: Поради стосовно пенсійних прав ветеранів, включаючи розрахунок пенсії, перерахунок виплат у зв`язку з отриманням ветеранського статусу, інвалідності та відповідного стажу.
  5. Захист прав ветеранів при проходженні ВЛК та МСЕК: Вирішення проблем у сфері лікування, медичної допомоги та реабілітації ветеранів. Правове забезпечення рішень ВЛК щодо поранення та встановлення інвалідності.
  6. Житлові права: Допомога у вирішенні житлових питань, зокрема отримання житла або компенсації за житло, вирішення спорів з житлово-комунальними організаціями.
  7. Захист від неправомірних дій: Представництво інтересів ветеранів у суді та інших державних установах, захист їхніх прав і законних інтересів від неправомірних дій третіх осіб.


ГО «Спілка ветеранів АТО» з 2015 року послідовно захищає права ветеранів та надає професійну допомогу з урахуванням індивідуальних потреб кожного ветерана та члена його родини. Ми розуміємо складнощі, з якими ви можете зіткнутися, і прагнемо забезпечити вам необхідну підтримку та захист ваших прав.У випадку виникнення питань, будь ласка, зверніться зателефоном: 066-734-72-07.
humans

Консультативна підтримка надається кваліфікованими правозахисниками та досвідченими юристами на регулярній основі за умови попередньої реєстрації.

Онлайн-консультації

Щочетверга кожного тижня з 10.00 до 16.00

Прийом юриста офлайн

Щовівторка кожного тижня з 10.00 до 16.00