Юрій Корсунов завершує свою діяльність на посаді радника голови ХОДА

05.11

Юрій Корсунов завершує свою діяльність на посаді радника голови ХОДА, в зв’язку зі зміною керівника області.

За час діяльності з грудня 2018 року, спільно зі своїми побратимами та однодумцями йому вдалося реалізувати низку важливих соціальних програм.

А саме, вдосконалити та поновити ще на три роки реалізацію програми “Доступне житло”або «40/60».

Завдяки цій програмі тільки в цьому році п’ятдесят вісім учасників АТО/ООС отримають житло в новобудовах.

Вдалося спільно з Універсітетським консорціумом провести та виявити переможців конкурсу на кращий проект пам’ятника Захисникам України в Вовчанському, Краснокутському районах області та в місті Чугуїв. Активну участь в цьому проєкті прийняли майже сто студентів та викладачів трьох профільних вищих навчальних закладів міста Харкова. Обрано проєкти які найближчим часом будуть втілені в життя.

Брав активну участь в організації низки публічних заходів спрямованих на захист соціальних прав учасників АТО/ООС, і мешканців міста, а саме отримання землі в місті Харкові. Недопущення підвищення тарифів на проїзд в комунальному транспорті та акцій спрямованих проти сепаратистких проявив в нашому місті. В цих заходах взяли участь понад п’ять тисяч бажаючих.

Провів спільно з представниками різних ветеранських організацій понад двадцять виїздів в райони області для допомоги учасникам бойових дій в розв’язанні їх соціальних питань.

Допомагав в організації низки спортивних змагань в яких взяли участь понад двісті молодих спортсменів та учасників АТО/ООС.

Був ініціатором та втілив в життя програму соціальної адаптації учасників АТО/ООС “Патріоти до влади”. Вісімдесят захисників України пройшли двох місячний навчальний курс і отримали сертифікат про закінченнями що в подальшому допоможе їм швидше одаптуватися до мирного життя.

Брав активну участь в мобілізаційній роботі , спрямованій на підвищення обороноздатності України.

Був організатором та одним з активних учасників процесу проєктування та встановлення першого в нашому місті Монументу на честь Захисників України, якій урочисто відкрили чотирнадцятого жовтня 2019 року.

Він став символом переможного бойового духу Українського війська.

Шаною загиблим Героям та вдячністю живим Захисникам Батьківщини.

Його діяльність спрямована на захист прав та гарантій захисників України. Поширення позитивного образа учасника АТО/ООС.

Залучення більшої кількості досвідчених учасників бойових дій до роботи в органах влади та місцевого самоврядування , бо вважаю ті хто захищають Україну моють першочергове право і завдання нею керувати.

Все це заради змін на краще.

Висловлюю слова вдячності за його роботу та підтримку учасників АТО /ООС .

Розуміємо, що декому діяльність Юрія Миколайовича не до вподоби.

Комусь через банальну заздрість, хтось вбачає в його образі перешкоду в боротьбі за владу, ресурси та нацькує проплачених тролів, а хтось свідомо, підступно бореться проти відбудови України.

Він все одно не відступлюся від своїх принципів та вподобань.

Життя продовжується попереду ще багато справ…

Один за всіх та всі за одного !

Слава Україні !!!