З 24 по 28 серпня у Київському медичному центрі «Новий зір» була проведена благодійна акція безкоштовних операцій з видалення катаракти, де були задіяні родичі представників ГО «Спілка ветеранів АТО»

02.09

У серпні 2016 року  Київський медичний центр  «Новий зір» виступив з ініціативою проведення благодійної акції, в рамках якої будуть обстежені і, при необхідності, прооперовані рідні учасників АТО в Україні.

Благодійна програма була проведена спільно з фондом азербайджанської громадської організації  Caspian Compassion Project (ССЗ) із залученням  іноземних фахівців – офтальмохірургів   і за участю радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець.

В рамках благодійної акції з 24 по 28 серпня 2016 року було проведено 50 безкоштовних операцій з видалення катаракти.

У програмі були задіяні чотири родичі представників ГО «Спілка ветеранів АТО», де було зроблено операції з видалення катаракти та проведено консультації в пост операційний період.

Медичні центри «Новий зір» завжди приділяють велику увагу соціальному аспекту своєї діяльності. У клініках постійно проводяться соціальні програми, які дозволяють зробити доступною офтальмологію європейського рівня для більшості жителів України.

Ми висловлюємо вдячність за професіоналізм та увагу фахівцям, що ініціювали та зробили цю благородну справу, – головному лікарю медичного центру «Новий зір» Пархоменку Георгію Яковичу; лікарю, виконавчому директору гуманітарної громадської  організації «Каспійський благодійний проект» Тофику Теймурову; офтальмохірургу із Канади Джону Вікінсону; лікарю з Республіки Азербайджан Імрану Чіллінгу.

Також висловлюємо подяку азербайджанської громадської організації  Caspian Compassion Project і раднику Президента України з гуманітарних питань Ользі Богомолець.

Parhomenko_08_16