З початку року в Харківській області профнавчання пройшли 186 учасників АТО

31.07

Питання професійної адаптації воїнів обговорили під час робочої зустрічі, організованої Департаментом соцзахисту населення ХОДА та Харківським обласним центром зайнятості.
На заході були присутні представники ГО “Спілка ветеранів АТО”, фахівці органів соціального захисту населення, служби зайнятості, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО.
Сторони обговорили і узгодили спільні дії щодо реалізації в області нового Порядку організації соціальної і професійної адаптації учасників АТО (Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432).
«Сьогодні в області налагоджена співпраця органів соціального захисту з військовими комісаріатами та службою зайнятості щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної, консультаційної та профорієнтаційної роботи з учасниками АТО по можливості проходження ними соціальної та професійної адаптації. У 2017 році такими заходами охоплені 6,7 тис. Учасників АТО, 346 виявили бажання пройти профадаптацію », – повідомила Тетяна Печура заступник директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА

Вона також навела дані, згідно з якими в рамках відповідної бюджетної програми з початку року органами соціального захисту області на профнавчання були спрямовані 186 учасників АТО. На навчання буде використано 867,3 тис. грн.

thumb-newsDocument-564x376-7677 img_2382-3456x2304-8fde