За сприяння міської адміністрації зірвали засідання координаційної Ради ветеранів

11.06

10 травня 2021 року у міській раді мали відбутися перші за 6 років збори Координаційної ради ветеранів АТО/ООС. На них були запрошені взяти участь представники чисельних ветеранських організацій районів міста, зокрема «Спілки ветеранів АТО» та «Дружини ветеранів АТО», члени родин загиблих воїнів. На порядку денному цих зборів, за словами депутата міської ради і заступника голови ГО “Спілка ветеранів-інвалідів АТО “Непереможні” Руслана Агібалова, стояло питання землі для атовців.
“Чому міська рада на протязі років, у закритому та незрозумілому для громади режимі, виділяє землю якимось незрозумілим людям, нехтуючи і родинами загиблих учасників АТО, і офіційною чергою на отримання земельних ділянок, в якій станом на початок 2021 року нараховується більше 3 тисяч бійців?” – заявив Руслан.
На засіданні з цього приводу виступили атовці і депутати міської ради Руслан Агібалов та Юрій Корсунов, голова ГО « Спілка ветеранів АТО» адвокат Віктор Волчелюк, які наголошували про необхідність створення прозорої та чесної системи.
«Для нас дуже важливо, що ми можемо зустрічатися і обговорювати питання… Передусім нас хвилює той факт, що ветерани не можуть отримати землю» – відзначив пан Корсунов.
Після них слово взяла представниця сімей загиблих учасників АТО, член організації «Дружини ветеранів АТО» та заявила, що теперішня ситуація є просто неприпустимою для великого українського міста, і висловила невдоволення тим фактом, що «практично всі родини загиблих у АТО воїнів теж досі не можуть отримати землю в місті».
Але, одна з чиновниць міської ради, Горбунова-Рубан просто не дала їй виступити – перебила її своєю заявою, мовляв “все нормально”.
Одразу після цього кілька невідомих заявили, що чиновникам міської ради вони довіряють більше, ніж своїм побратимам. За їх словами, існуюча система: за якою ветеранську землю у Харкові отримують невідомі особи їх повністю задовольняє. При цьому і створення робочої групи (яка зайнялася би підготовкою до розгляду необхідних заходів), і принципи розподілення між атовцями земельних ділянок залишилися не розглянуті, не вирішені та не проголосовані.
“Я оцінюю те, що відбулося, як черговий «цирк на дроті»: адже реальні проблеми «заговорили» й такими порожніми розмовами дали можливість пересвідчитися, що міська влада не запроторює наочні та справедливі процеси розподілення землі серед тисяч учасників АТО та сімей загиблих воїнів у Харкові” – заявив Віктор Волчелюк, адвокат і голова ГО “Спілка ветеранів АТО”.

IMG_20210611_171238_457 IMG_20210611_171248_907 IMG_20210611_171300_686 IMG_20210611_171306_726 IMG_20210611_171310_116