Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО у 2016 році.

22.02
Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” прийняли участь у круглому столі з обговорення питань забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО у цьому році. Захід відбувся 17 лютого 2016 року у Києві, у приміщенні конференц-залу міністерства соціальної політики України за участі керівництва управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики, відділу санаторно-курортного лікування пільговиків Мінсоцполітики, представників Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО та громадських організацій учасників АТО та волонтерів.
Були обговорені проблеми, з якими зіштовхнулися у цьому процесі минулого року – це як і незадовільна якість приймаючої сторони (санаторіїв, курортів), що були визначені в результаті проведення тендеру Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО, так і недостатньо відпрацьована організація цієї роботи на місцях у районних відділах соціального захисту зі сторони Мінсоцполітики.
У підсумку, враховуючи усі недоліки існуючої системи, перспективним у наступному бачиться перехід розподілу та здійснення закупівель путівок на місця – до обласних та районних секторів соціального захисту. На теперішній час, була досягнута домовленість щодо перевірки тих закладів, які у цьому році будуть визначені для проведення санаторно-курортного лікування учасників АТО, спільними комісіями з представників Мінсоцполітики, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО та громадськими організаціями учасників АТО – щодо контролю якості послуг, які будуть надаватися.
Сподіваємось у найближчий час усі ветерани АТО зможуть пересвідчитися у дієвості прийнятого рішення.