Закінчився III етап конкурсу «Мрії про Україну»  

29.05

З 1 лютого 2018 року по 30 квітня 2018 року тривав III конкурс дитячих малюнків та віршів “Мрії про Україну”, результатом якого стане створення третьої збірки книги.

Участь у творчому проекті брали школярі Харківської області.

III етап конкурсу «Мрії про Україну» ЗАКІНЧЕНО!

З 24 травня 2018 року по 01 жовтня 2018  розпочато онлайн-голосування, яке визначить трійку переможців  в конкурсі дитячого малюнку «Мрії про Україну». Фіналістів буде визначено до кінця жовтня 2018 року.

 Хто стане переможцем, залежить від кожного з нас. Віддайте свій голос за автора вподобаного малюнку. Для цього зайдіть на сторінку голосування https://www.facebook.com/pg/svato.kh.ua/photos/?tab=album&album_id=2590068934552475, перегляньте усі малюнки, оберіть малюнок, який вам  найбільш сподобався  і зробіть лайк. Ви можете поставити лайки навпроти декількох авторів, але проголосувати за одного й того ж юного художника – тільки один раз.

 Три автори – фіналісти, які наберуть найбільшу кількість голосів під час  III етапу онлайн – голосування будуть нагороджені цінними подарунками. 1 місце малюнка буде надруковане на обкладинці 3 збірки віршів та малюнків «Мрії про Україну» і 30 подальших малюнків які набрали теж кількість голосів, також увійдуть у збірку.

Всі учасники, які брали участь у конкурсі також отримають заохочувальні призи та подяки від ХОГО «Спілка ветеранів АТО» і всі роботи разом із БФ «Благодійний фонд «Допомога ветеранам АТО» будуть передані бійцям у зону АТО.