Засновано Коломацький відокремлений підрозділ ГО “Спілка ветеранів АТО”

12.10

08 жовтня 2016 року у м. Коломак були проведені установчі збори учасників АТО Коломацького району Харківської області, на яких було прийнято рішення про створення Коломацького відокремленого підрозділу ГО “Спілка ветеранів АТО” у Коломацькому районі Харківської області. Керівником Коломацького підрозділу одноголосно було обрано Бездетко Володимира Петровича (батальйон спеціального призначення МВС “Харків”). Участь у заході приймали голова Ради Харківської обласної організації “Спілка ветеранів АТО” Олександр Сергієв та заст. голови з організаційної роботи Козловський Анатолій, представники районного військомата, районної держадміністрації.

На зборах були підняти питання щодо виділення земельних ділянок від забудову у м. Коломак,, отримання санаторно-курортного лікування, обговорювалися гарантовані законом пільги для учасників АТО. Воїни,які отримали поранення у зоні АТО, отримали консультації щодо можливості поїздки до Литви та Хорватії на реабілітацію.

Сподіваємося, що новостворений підрозділ надаси змогу ветеранам війни за незалежність відчути ефективність організованої взаємодії, що як доводить досвід, гарантує перевагу не тільки на фронті, а й і в тилу.

img_6349 img_6357 img_6363