Заява ГО “Спілка ветеранів АТО” щодо ситуації у кав’ярні “COFFEE ALPARI”

16.02

Харківська обласна спілка ветеранів АТО висловлює своє обурення фактом поширення відвертого фейку та маніпулювання громадською думкою щодо інциденту який стався у кав’ярні між ветерани АТО та обслуговуючим персоналом кав’ярні. Крім того, росповсюдженням даних провокаційних матеріалів займалися телеграм-канали відверто “ватного” спрямування.

photo_2021-02-16_09-33-43 photo_2021-02-16_09-33-58

15 лютого, ветерани АТО Володимир Павлюк та Олег Сабадаш, перебуваючи в кав’ярні “COFFEE ALPARI”, за адресою Плеханівська 73, звернули увагу на те, що продавець їх обслуговує виключно російською мовою. На зауваження ветеранів та нагадування про існування закону, згідно якого бариста має обслуговувати покупців українською мовою і переходити на російську тільки на вимогу клієнтів, працівник закладу почав поводити себе занадто некоректно. Він відмовився виконувати законні вимоги ветеранів, крім того звинуватив їх у якихось неправомірних “наїздах” на нього та цю кав’ярню. Відразу після цього у соцмережах наклепи та особисті дані ветеранів.

Представники-учасники бойових дій ГО “Спілка ветеранів АТО” 17 лютого о 18.30 навідаються до закладу “COFFEE ALPARI”  за адресою Плеханівська 73, щоб нагадати керівництву про існування Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Просимо усіх небайдужих прийти підтримати та разом поспілкуватися з керівництвом кав’ярні.

 ГО “Спілка ветеранів АТО підтверджує той факт, що Володимир Павлюк дійсно є помічником депутата Харківської обласної ради Анатолія Козловського (партія ЄС).