Заява ГО “Спілка ветеранів АТО” у зв’язку із “повним перемир’ям”

26.07
     Як було проінформовано громадян України, з понеділка 27 липня 2020 року з 00.01 на Донбасі почне діяти “повне та всеосяжне перемир’я” – у рамках якого передбачена крім усіх інших пунктів повна заборона на будь-які розвідувальні дії, використання дронів, важкої зброї та навіть ведення вогню у відповідь.
     Цей захід розповсюджується зараз у ЗМІ як “новий прорив у Мінському процесі”.
     Ветерани війни на Сході хотіли би нагадати Верховному Головнокомандувачу – президенту України, що в такому разі повну відповідальність за втрати на фронті несе він та ГШ, який безпосередньо це впроваджує.
     Дане перемиря відбувається на тлі приведення у РФ з 18.07.2020 р. в повну бойову готовність військових підрозділів у Західних та Південних військових округах – тих, які якраз і знаходяться на кордоні з Україною.
     На наш погляд, у разі загострення ситуації на фронті та виникнення небезпеки вторгнення на територію України збройних сил РФ президент України Володимир Зеленський повинен залишити свою посаду й передати на законних засадах владу у країні військовим.
     Час для жартів вже минув.
     Також ми хочемо зауважити, що згідно Конституції України кожен громадянин має обов’язок зі зброєю у руках захищати рідну державу.
     Слава Україні!
31_main