Заява Громадської організації “Спілка ветеранів АТО” щодо прийняття Кабінетом Міністрів України “Стратегії управління державними земельними ресурсами”

11.07

Заява Громадської організації “Спілка ветеранів АТО” щодо прийняття Кабінетом Міністрів України “Стратегії управління державними земельними ресурсами”

Бажаєте допомогти – поширте відео серед своїх друзів та оформіть підписку на наш канал: https://goo.gl/jMgVFG

Станом на липень 2017 року більше 7 тисяч учасників АТО у Харківській області отримали дозвіли на розробку технічної документації, з них близько 4 тисяч воїнів-патріотів вже отримали накази про передачу у власність. Харківська область займає одне з перших місць в Україні у сфері оформлення землі для учасників АТО.
Але ситуація, яка виникла в результаті прийняття Кабінетом Міністрів України “Стратегії управління державними земельними ресурсами” практично нанівець зводить усі досягнення у цьому напрямку. Фактично призупинене подальше оформлення землевпорядної документації для тисячі учасників АТО. За умовами прийнятої стратегії, учасники АТО будуть оформлювати ці земельні ділянки у найкращому випадку ще два роки! Крім того, більш ніж 3 тисячі учасників АТО у Харківській області ще не використовували своє право на отримання земельної ділянки.
Це реально конфліктна ситуація, яка вже призвела до мітингів та блокування відділень ДержГеоКадастру у різних областях – і у випадку не вирішення цієї проблеми протести учасників АТО будуть тільки поширюватися, а напруга у суспільстві буде зростати.
Саме тому, під час передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у приватну власність учасникам АТО, ми наполягаємо зняти обмеження у розмірі 25% від загальної площі земель, реалізованих на земельних аукціонах; або встановити відношення для учасників АТО у розмірі 100%.
Ми з повагою відносимось до тієї роботи, яку проводить Кабінет Міністрів, реформуючи нашу країну, але вимагаємо, щоб інтереси учасників АТО у цих процесах були враховані – особливо це відноситься до процедури оформлення землі, яка є однією з небагатьох реально діючих пільг для тих людей, які і відстояли нашу землю.
Слава Україні!

Спілка ветеранів АТО
http://svato.kh.ua/
https://www.facebook.com/svato.kh.ua/