Заява щодо неприпустимості використання ветеранів у політичних протистояннях

29.11

Нещодавне розслідування міжнародної журналістської спільноти BellingCat фактично звинуватило у монополізації українського ветеранського руху та величезному впливу на Міністерство у справах ветеранів України представників деяких ультраправих організацій – і завуальовано у цьому ж міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

ГО “Спілка ветеранів АТО”, одна з найчисельніших та найдієвіших суспільних організацій ветеранів східного регіону України (один із засновників ГС “Рух Ветеранів України”) оголошує:

Наша громада є добровільним обєднанням ветеранів війни на Сході і жодним чином не відносить себе до правого чи лівого руху і не є створінням політичних гравців. Штучне нагнітання протистояння в країні на основі національності, мови спілкування, релігійних ознак, політичних поглядів грає на руку тільки нашому основному ворогу – Російській Федерації.

Ветерани АТО досягли згоди у тому, що:

Справжнім громадянином української держави у наші часи є та людина, яка готова її захищати зі зброєю у руках – в незалежності від статі, коліра шкіри, віросповідання та мови спілкування. В лавах українських батальйонів та полків стояли та стоять пліч-о-пліч грузини та євреї, туркмени та чеченці, вірмени та білоруси.

Будь-яка державна посада в Україні має бути досяжна громадянам тільки за умовами проходження служби у ЗСУ, НацГвардії чи інших аналогічних службах в період з 2014 року. За такими принципами існують у сучасності Швейцарія та Ізраїль, і тільки за такими умовами можливо існування незалежної України – а не в залежності від результатів чергових дипломатичних перемов.

 

Слава Україні!