ЗМІЦНЮЄМО ЗВʼЯЗКИ ТА СПРИЯЄМО ПІДТРИМЦІ ВЕТЕРАНІВ У ЧУГУЄВІ

27.01

26 січня 2024 року представники ГО «Спілка ветеранів АТО» відвідали Чугуївську міську раду в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

В рамках візиту учасники заходу змогли обговорити основі потреби ветеранів, а також можливі напрямки майбутньої співпраці. Акцентували увагу на юридичній допомозі військовослужбовцям , а також на психологічній консультації ветеранів та членів їх родин.

«У зв’язку з недостатньою проінформованістю ветеранів про права та пільги, гарантовані державою, а також про виплати та матеріальну допомогу вразі загибелі військовослужбовця, ми працюємо над тим, щоб привернути увагу органів державної влади до проблем ветеранів та ініціювати законодавчі зміни, які сприятимуть їхній кращій адаптації до цивільного життя»,- відзначила юрист проєкту Діана Говʼяда.

Ольга Лехан, Голова ГО «Дружини ветеранів АТО», як дружина ветерана вважає, що лише спілкуючись безпосередньо з військовослужбовцями, ветеранами, членами їх родин можна більш ефективніше розробляти програми та забезпечувати адекватну соціальну підтримку.

«Це особливо важливо у сучасних українських реаліях. Безпосереднє спілкування допомагає підтримувати активний обмін ідеями та ресурсами. Збереження тісних зв’язків надає можливість відстежувати зміни в потребах ветеранів та членів їх сімей, а також адаптувати програми підтримки відповідно запитам».

Команда ГО «Спілка ветеранів АТО» дякує Чугуєвській громаді за теплий прийом і сподівається на подальшу взаємодію у допомозі та підтримці ветеранів на Харківщині!