Зміцнення обороноздатності країни разом з Генеральним штабом Збройних Сил України

03.02

2 лютого 2018 року у Києві в Генштабі був проведений “круглий стіл” командування ЗСУ з представниками найбільш активних громадських організацій учасників АТО України.

Головною темою зустрічі було обговорення прийняття участі об’єднань ветеранів війни на сході у процесі підвищення обороноздатності країни. Розвиток системи територіальної оборони, оптимізація її структури і проведення регулярних тренувань бійців – це тільки декілька питань, що підіймалися під час дискусії.

Громадські організації ветеранів АТО з Києва, Львова та Харкова доповіли про свої досягнення у сферах ТРО, військово-патріотичної підготовки молоді, та залучення до курсів ЗВП осіб, які не знаходяться на військовому обліку.  Окремо була освітлена наявна проблематика у цих питаннях – недоліки у  існуючій нормативно-правовій системі, недопрацювання на місцях.

Голова ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Микола Сапелкін окреслив у доповіді те велике коло реальних опрацювань, які має наша організація – з чим зіштовхувалися наші активісти у своїй роботі, які пропозиції до командування ЗСУ ми маємо зараз.

2bd3ca63e4e8bd1a88c5c91c97be0de61c418779

Також піднімалося питання щодо перспектив подальшої конструктивної співпраці між Генеральним Штабом Збройних Сил України та громадськими об’єднаннями учасників АТО, які налаштовані на дійсну плідну роботу по підвищенню обороноздатності країни.

f2440d608bfb73ce94228c0eb22a974d61264d35

Наприкінці учасники круглого столу прийшли до порозуміння у тому, що організації атовців – тих, хто безпосередньо захищав та захищає Україну на фронті, не повинні бути використані різними політичними силами у штучному протистоянні в країні й не підтримувати прояви екстремізму, який розхитує державу у тилу.