ЗМІЇВСЬКА ГРОМАДА ТА ВЕТЕРАНИ: ОБʼЄДНАНІ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТА ЗМІН

23.01

23 січня 2024 року відбулась зустріч Зміївської громади з представниками ГО «Спілка ветеранів АТО» в рамках реалізації проекту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”.

Були продуктивно обговорені шляхи ефективної допомоги та підтримки ветеранів:  психологічна реабілітація, юридичні консультації, а також питання розвитку  ветеранського бізнесу.

«Зараз у нашій громаді вже діють такі програми,як:
– Програми соціального захисту населення Зміївської територіальної громади на 2022 – 2024 роки;
Програми компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян Зміївської територіальної громади автомобільним транспортом на 2024 рік;
– Програма надання соціальних послуг населенню Зміївської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Ми також сподіваємось і на співпрацю з ГО «Спілкою ветеранів АТО» задля того, щоб надати відповідну підтримку та допомогу місцевими  ветеранам та членам їх родин», – зазначив Голова Зміївської міської ради Павло Голодніков.

Після зустрічі люди змогли звернутися з питаннями до наших фахівців. Були надані першочергові поради і консультації, щодо того  алгоритму дій, якого необхідно дотримуватись у відповідних ситуаціях.

Зберігаючи анонімність особи,можемо сказати,що допомогли розібрати проблему із загибеллю сина, який не має ніякого статусу.Особі було запропоновано звернутися до наших юристів,які допоможуть оформити відповідні документи. Ми і надалі будемо слідкувати за цією проблемою.

Дякуємо громаді за теплий прийом! 
Продовжуємо працювати над поверненням ветеранів.