ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: НОВИЙ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ

12.06

12 червня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із директором Університетського стоматологічного центру Мариною Бірюковою стосовно пілотного проєкту щодо зубопротезування осіб, які захищали незалежність України.

В ході розмови представники ГО «Спілка ветеранів АТО» зʼясували,що послуги із зубопротезування надаються учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, та діючим військовослужбовцям.

Для отримання безоплатних послуг особи звертаються із заявою та необхідними документами. Гранична вартість послуг одному пацієнту не перевищує 14 984,00 грн.

У разі перевищення загальної орієнтовної ціни договорів над сумою бюджетних коштів застосовується коригувальний коефіцієнт.

Для отримання безоплатної медичної послуги із зубопротезування необхідні такі документи:

1. Паспорт громадянина України або ID-картка з довідкою про реєстрацію місця проживання.

2. Облікова картка платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які відмовилися від реєстраційного номера через релігійні переконання).

3. Посвідчення:

   – Учасника бойових дій.

   – Особи з інвалідністю внаслідок війни.

   – Учасника війни та/або військовий квиток (для військовослужбовців).

Для уточнення деталей для отримання послуг зубопротезування у Харкові  звертайтесь до ГО “Спілка ветеранів АТО” за номерами: 0638274454 або 0638274454 в будні з 10:00 до 16:00.