ЗУПИНИТИ ХАОС

13.06

Зухвалі нападки з боку представників влади на командування ЗСУ стають все більш відвертими. Пости в соцмережах про хиби генералітету не мають бути “базарними”: це дуже нагадує комуністичну пропаганду сторічної давнини – відверту демагогію й намагання протиставляти ЗСУ та народ.

З точки зору ветеранів, єдиною метою цієї кампанії є намагання позбавити ЗСУ підтримки населення. Тож і той формат беззаконня, який отримала зараз мобілізація – теж прислуговує цій меті.

Разом із тим, депутати Верховної Ради і держпосадовці у абсолютній більшості своїй не мають ніякого досвіду військової служби – і не хочуть його мати не зважаючи на 10 років української війни.

З іншого боку, Мар’яна Безугла, маючи тільки рік військового досвіду, дозволяє собі висновки, які мають надавати виключно ТСК або інші колегіальні та компетентні органи. Для розуміння, що відбувається в армії – потрібно мати певний досвід діяльності у цій сфері.

Ми впевнені, що головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський може визначити компетентність і своїх підлеглих, і власну. Якщо буде мати розумні й чіткі критерії оцінювання. 

Адже міняти під час війни кожні півроку головнокомандуючого на основі постів в соцмережах – ці і є ознакою хаосу в державній структурі.