ЗУСТРІЧ ІЗ ГРОМАДОЮ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКИЙ 

13.02

13 лютого 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» представила свій проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» у місті Первомайський. 

Ми змогли надати відповіді на ті питання, які задала громада. Так, присутні родини загиблих мали питання стосовно реєстрації та відкриття громадської організації у місті. Також традиційно ми розглянули проблемні питання отримання посвідчення учасника бойових дій, оформлення всіх відповідних документів в разі загибелі або безвісті зниклого захисника України.

“Якщо у вас є конкретні питання або потреба у консультації з медичних, юридичних,психологічних питань або з питань отримання пільг чи оформлення документів, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми готові надати всю необхідну інформацію та підтримку. Наша команда тут, щоб допомогти в цьому нелегкому процесі. Ми маємо докладати всіх зусиль для захисту прав наших захисників», – наголосив керівник напрямку медичної допомоги та лікування Юрій Даніленко.

Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан наголосила: «Ми дякуємо за всі ініціативи підтримки ветеранів і членів їх родин,які вже діють в громаді. І паралельно з цим ми готові допомагати громадам у разі необхідності. Зараз, більше ніж коли-небудь, важливо об’єднати наші зусилля для того, щоб кожен ветеран та його родина відчували підтримку та повагу в громаді. Дякуємо за можливість співпрацювати задля наших захисників та членів їх родин!». 

Ми висловлюємо вдячність громаді за плідний діалог та співпрацю. Впевнені, що разом ми зможемо створити найкращі умови для реінтеграції ветеранів та підтримки їхніх сімей.