Зустріч представників громадських обєднань ветеранів війни на Сході з президентом України Володимиром Зеленським

09.10

Сьогодні, 09.10.2019 року у Офісі Президенту України відбулася зустріч представників громадських обєднань ветеранів війни на Сході з президентом України Володимиром Зеленським та помічником президента Андрієм Єрмаком.

Учасники АТО у відкритому діалозі запитували керівника держави про наслідки втілення “формули Штайнмаєра”, тих певних кроків, які зараз робить влада у перемовному процесі з Росією щодо встановлення миру на Донбасі.

Володимир Зеленський навів ветеранам своє бачення – як результативних політичних заходів, так і наступних дій у тому чи іншому випадку розвитку подій, включаючи навіть негативні для нашої держави.

Більшість присутніх з порозумінням віднеслася до пропозицій президента зробити на цей час все можливе для розвязання конфлікту на Сході мирним шляхом – без загрози втрати державності. Наочне порівняння “формули Штайнмаєра” – яка є тільки фактично “порожньою” рамочною домовленістю – з Мінськими угодами, в яких були чіткі обовязки української влади, дала свої результати.

Крім того, також під час зустрічі, безпосередньо за участю керівника патрульної поліції НацПоліції України Олександра Фацевича була обговорена сьогодняшня сутичка на блок-пості у Донецькій області між ветеранами та представниками поліції – й обумовлені належні кроки для того, щоб запобігти певним непорозумінням та провокаціям у майбутньому.