Зустріч учасників АТО з фахівцями Харківського Центру Розвитку Місцевого Самоврядування в рамках проекту «Патріоти до влади»

17.02

16 лютого у Харкiвському регiональному iнституті державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України директор Харківського Центру Розвитку Місцевого Самоврядування Діана Баринова разом з радником з питань децентралізації Виктором Нестеренко та радником з питань місцевих фінансів  Мариною Гончаренко провели інформаційну зустіч з ветеранами АТО та волонтерами на тему “Децентралізаціїя та об`єднання громад”.

IMG_20190216_221827_948IMG_20190216_221830_181

Зустріч відбулася на запрошенням “Спілки ветеранів АТО” та Харківського Університетського Консорціуму в рамках проекту «Патріоти до влади».

“Ми із задоволенням відгукнулися на запрошення колег розповісти про реформу нашим захисникам та волонтерам!” – сказала директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону, Діана Баринова.

“Ми зараз перебуваємо в активній фазі впровадження реформи – децентралізації і найбільше суспільству не вистачає відповідальних місцевих лідерів, які б не промовляли гасла і не критикували би когось, а брали на себе конкретну відповідальність за життя людей та за розвиток сільських територій і втілювали зміни кожен день!” – підкреслила Діана Баринова у своєму виступі.

В ході зустрічі наші фахівці надали інформацію про хід реформи в Україні та на Харківщині, обговорили процес об`єднання і роль активних мешканців в цьому процесі, відповіли на питання учасників.

Питань будо багато! Активність аудиторії надихала !

IMG_20190216_221834_541

За підсумками – домовилися про співпрацю ХОГО “Спілки ветеранів АТО” з Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, щодо участі активістів у громадських слуханнях , які будуть проходити в районах області, та про активізацію спільної роботи в тих районах , де ще не створено.

Навчання продовжується .

Запрошуємо не байдужих .

Від нас залежить майбутнє !!!