ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ У ПІСОЧИНІ

05.01

4 січня 2024 року відбулася зустріч команди проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” із представниками Пісочінської територіальної громади.

На зустрічі присутні ветерани та члени їх родин змогли задати питання з найбільш проблемних сфер соціальної допомоги.  Зокрема ,з приводу житло – комунальної сфери,оформлення відповідних статусів та пільг. Також піднімалася тема відкриття ветеранського бізнесу.

«Проведення таких заходів надає можливість невідкладної допомоги ветеранам та членам їх сімей – за їхніми потребами. Бо не завжди зручно їхати у Харків, наприклад, родині з маленькими дітьми», – відзначив Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.


Під час нашого заходу ми допомогли ветеранам та членам їх родин,надавши необхідні консультації з цих питань.

Відмітимо, що в Пісочинській територіальній громаді діють наступні програми допомоги ветеранам та членам їх родин:

  1. Комплексна Програма соціального захисту населення Пісочинської селищної ради на 2023-2025 роки;
  2. Програма соціальної підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни, учасників АТО/ООС, військовослужбовців, які брали та беруть участь у відсічі збройної російської агресії, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2023-2025 роки.

За кількістю та якістю відповідних програм Пісочинська ОТГ є однією з кращих на Слобожанщині.

Також була обговорена координація роботи психологів нашого проєкту та місцевого центру надання соціальних послуг. Його директор Людмила Гончарова підтримала пропозицію щодо реалізації в рамках проєкту групових й індивідуальних психологічних консультацій для ветеранів та членів їх родин у Пісочинській громаді. Це допоможе підвищити ефективність заходів в сфері психологічної реабілітаціїї ветеранів Пісочинської ОТГ.

На заході були присутні представники Пісочинської територіальної громади:
Чернобай Олег – Пісочинський селищний голова.
Костенко Юрій – заступник селищного голови.
Крамська Тетяна – начальник відділу соціального захисту населення.
Гончарова Людмила – директор КЗ «Центр надання соціальних послуг».
Мирошниченко Наталія – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг».
Риберт Тетяна – начальник відділу військово-облікового столу.
Уманцева Олена – завідувач поліклінічним відділенням
КНП «Центр первинної медичної допомоги № 2 Харківського району».
Новіков Олег – фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб К3 «Центр надання соціальних послуг» (помічник ветеранів).
Святенко Олександр – фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб КЗ «Центр надання соціальних послуг» (помічник ветеранів).
Качкалда Олег – голова Харківської районної спілки ветеранів АТО.

Наша команда продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів.