Зустріч з Департаментом економічного розвитку і міжнародних відносин щодо проблематики перевезення учасників бойових дій

13.05

        Сьогодні, відбулася зустріч представника ГО «Спілка ветеранів АТО» Павла Федорова, представника Міністерства ветеранів України в Харківській області Олексія Єрьоменка  з Директором Департаменту економічного розвитку і міжнародних відносин Петром Лашиним. На зустрічі підіймалися питання щодо вирішення проблематики  перевезення громадян на яких поширюється чинність Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» а саме, створення пілотного проекту у Харкові та Харківської області. Спільно позиції полягає в тому, що це можна зробити за рахунок втілення електронних засобів обліку кількості наданих послуг перевізниками в Харкові та Харківської області. Таким чином це буде сприяти правильному відшкодуванню витрат за надані послуги по перевезенню учасників бойових дій.

       Ми вважаємо, що після видачі карток зазначеній категорії громадян та встановлення терміналів оплати у перевізників Харківська область та місто Харків будуть мати статистичні данні, які, на даний час, не має жодне відомство до яких відноситься зазначена категорія громадян в Україні, а саме: кількості поїздок, маршрутів пересування, завантаженості, а головне – кількості коштів для надання цієї послуги для кожного.

       Ці заходи будуть сприяти виключенню корупційних складових, припиненню спекуляції нечистоплотних політиків на цій темі з зняттю напруги та в решті решт виконанню Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Задля придання цьому процесу гласності буде започаткований круглий стіл з залученням всіх заінтересованих осіб, які опікуються цім питанням.

         Про такі заходи будемо повідомляти на наших ресурсах.