Зустріч з міністром оборони та командуванням МС ЗСУ щодо проблематики у медичній сфері

27.04

25 квітня 2023 року відбулася робоча зустріч з міністром оборони України Олексієм Резніковим та командувачем Медичних сил ЗСУ Тетяною Остащенко з волонтерами, громадськими організаціями – присвячена проблематиці у медичній сфері в українській армії.

Під час зустрічі піднімалися питання як вдосконалення медичного забезпечення діючих військовослужбовців, так і реалізації програм з фізичної та психологічної реабілітації ветеранів.

Представники громадських об’єднань звернули увагу командування на наявні недоліки у площині медичного обслуговування ЗСУ – з конкретними прикладами, які на жаль, все більше стають темами для обговорень в соцмережах та ЗМІ.

Аналізом системних порушень в цьому напрямку та усуненням системних недоліків в найближчий термін має зайнятися постійно діюча робоча група з представників громадськості – цю ініціативу волонтерів та ветеранів підтримав міністр оборони.

Голова Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергій Бабаєв, підсумовуючи результати наради, відмітив необхідність постійного контролю та допомоги з боку громадськості в реалізації змін у сфері медичного забезпечення ЗСУ у зв’язку з викликами сьогодення. Як відомо, з такою величезною кількістю поранених та хворих військовослужбовців Медични Сили ЗСУ до цього не мали справи. Також він відзначив, що одним із таких кроків щодо рішення наявної проблематики на Харківщині стало підписання Меморандуму між ГО “Спілка ветеранів АТО” та Харківським військовим шпиталем.

Нагадуємо також, що з будь-яких питань у сфері медичного забезпечення у ЗСУ, військовослужбовці також можуть звертатися на гарячу лінію Міноборони за телефоном

 0 800 500 442.

Всі звернення на гарячу лінію розглядаються та за фактами порушень приймаються відповідні заходи.

мед сфера 250423 амед сфера 250423