ЗУСТРІЧ З ТЦК: ПИТАННЯ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ

23.04

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» команда ГО «Спілка ветеранів АТО» провела зустріч із заступником начальника сектору соціальних виплат – начальником відділу оформлення допомог військових пенсій та пільг Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковником В’ячеславом Джмелем.

На зустрічі були обговорені важливі питання, що стосуються соціальних гарантій для військовослужбовців та їхніх родин, зокрема:

1. Порядок отримання посвідчення учасника бойових дій після звільнення з військової частини або військкомату, а також перелік необхідних документів. 

Начальник відділу розповів про процес подання документів, необхідних для оформлення посвідчення, та зазначив, які документи слід надати.

2. Офіційний порядок повідомлення членів сімʼї безвісти зниклого військовослужбовця. 

Були надані роз’яснення щодо того, як офіційно повідомляють про статус безвісти зниклого, а також яка подальша процедура для сімʼї у разі зміни статусу військовослужбовця.

3. Порядок отримання разової грошової допомоги при отриманні інвалідності внаслідок війни. 

В’ячеслав Джміль пояснив, які документи необхідні для оформлення допомоги, і яка послідовність дій для її отримання.

«В результаті зустрічі команда отримала відповіді на всі поставлені питання. Зустріч сприяла підвищенню обізнаності щодо прав та пільг військовослужбовців та їхніх сімей, а також надала корисну інформацію для подальшої роботи у напрямку підтримки ветеранів», – зазначив голова ГО «Спілка інвалідів – учасників АТО «Непереможні» Руслан Агібалов. 

Завдяки таким зустрічам наша організація може ефективніше працювати в напрямку реінтеграції ветеранів, надаючи їм необхідну інформацію та підтримку.

Більш детальну можна отримати в документі з офіційними відповідями від ТЦК СП.