Звернення до ветеранів

11.12
Шановні ветерани!
Наші побратими – учасники українсько-російської війни: Юрій Корсунов, Анатолій Козловський , Руслан Агібалов, Ігор Пушкарьов на цьому тижні  отримали повноваження депутатів харківської міської та харківської обласної ради.
Цей успіх в першу чергу став можливий завдяки вашій допомозі та нашій єдності.
І ми, громада ветеранів-патріотів, ставимо перед ними амбітні задачі, про необхідність яких ми неодноразово нагадували депутатам минулих скликань:
1) Створення у Харкові зручного та сучасного ветеранського хабу: єдиного простору для надання допомоги, консультацій ветеранам за будь-якими питаннями. Харків –  практично останнє з найбільших міст України, де й досі нереалізований цей проект “Ветеранський простір”;
2) Вирішення проблеми із оформленням земельних ділянок атовцями у місті Харків: кричуща несправедлива ситуація, коли у черзі на отримання землі роками знаходяться тисячі ветеранів, а отримують її чомусь ті, хто взагалі в ній відсутні – потребує негайного вирішення та розслідуванн;
3) Подальше продовження та розвиток програм соціальної допомоги, програм із забезпечення учасників АТО доступним житлом;
4) Розробка та втілення проектів у сфері територіальної оборони та військово-патріотичного виховання. Їх необхідність у Харкові не потребує коментарів.
Для виконання цих задач нам, звичайно, потрібна співпраця з державними інституціями, органами місцевого самоврядування та іншими організаціями – тому просимо до цього відноситися спокійно і з порозумінням.
Ми зєдналися у ветеранській спільноті якраз для того, щоб нагадувати і цій владі, і їхнім виборцям, що події в Україні у 2014 році призвели до незворотних наслідків: спадщина совку та царської Росії хоч повільно, але залишає нашу землю та наш народ.
Повернення назад – до братської “тюрьми народов” вже не буде.
Запорукою цьому є ми –  майже півмільйона українців: тих, хто пройшов горнило російсько-української війни.
На наш погляд, та ситуація, у якій зараз знаходиться і вся наша країна, і Харківщина – тільки підкреслює необхідність прийняття українцями рішення запровадити систему підтвердження дійсного громадянства на основі знання та прийняття державних інститутів: мови, історії, Конституції – так, як це було зроблено вчасно у країнах Балтики.
І врешті решт сприйняття необхідності служби в українській армії – її повноцінними громадянами: тими, хто має право бути на державній службі або бути обраними представниками народу. На той взірець, за яким зараз існують і Швейцарія, і Ізраїль.
Ми впевнені, що у ці часи тільки так ми зможемо протистояти проникненню відверто антидержавних елементів у органи влади та міського самоврядування.
Слава Україні!
Рада ГО “Спілка ветеранів АТО”