Звернення до МО України щодо лікування військовослужбовців

10.02

ГО «Спілка ветеранів АТО» констатує, що останнім часом все більше та більше військовослужбовців – членів організації та їх рідних, звертаються зі скаргами та проханням щодо допомоги у вирішенні питань, пов’язаних із лікуванням військовослужбовців.

Війна йде вже рік і зрозуміло, що держава тепер має справу із величезною кількістю поранених та хворих бійців. Але це не є причиною, щоб відмовляти військовослужбовцям у наданні гідного рівня медичних послуг та реабілітації. Міністерство оборони України – маючи належне фінансування, міжнародну підтримку, повинно забезпечити захисників держави системою повноцінного лікування й надати усі можливості для відновлення здоров’я.

Недостатньо чітко організована робота шпиталів, лікарень – величезні черги в них, іноді відсутність необхідних ліків, зауваження до роботи ВЛК, труднощі при оформленні поранень, захворювань: все це потребує комплексного негайного вирішення.

ГО «Спілка ветеранів АТО» разом із іншими громадськими об’єднаннями ветеранів та волонтерів звертається до міністерства оборони України із запитом щодо наявності подібної інформації у керівництва МО та відповідно – вжитих ними заходів у вирішенні даного кола питань. Крім того, ми пропонуємо публічне обговорення даної проблематики – а не переведення комплексу цих проблем у режим чергової «зради» та російського ІПСО.

IMG-20230208-WA0006 IMG-20230208-WA0007 IMG-20230208-WA0008