Звернення організацій учасників АТО до Харківського міського голови Кернеса Г.А.

28.12

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року учасники АТО провели пікет Харківської міськради з вимогою виділення землі для учасників АТО у Харкові

З`єднані сили ветеранів АТО-харків`ян порушили процес виділення землі у Харкові – члени Координаційної Ради громадських організацій ветеранів АТО у м. Харкові на своєму засіданні прийняли рішення нагадати міській владі про необхідність вирішення цього одного з найбільш важливих питань для воїнів – ветеранів, захисників України.

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із представниками найчисельніших громадських організацій учасників АТО у м. Харкові – ГО “Товариство ветеранів АТО”, ХОО ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО” та іншими (всього 7 організацій), прийняли участь у пікеті 10 сесії Харківської міськради 7-го скликання – з вимогою негайно розпочати процедуру виділення земельних ділянок під будівництво для учасників АТО у межах Харкову.

До канцелярії міськради було офіційно передано звернення на імя міського голови Геннадія Кернеса – адже вже півтора року (з моменту повернення бійців з першої хвилі мобілізації додому) цей процесс практично стоїть на місці. За деякими чутками у Харкові землі для учасників АТО все ж таки виділяються, але ж крадькома, потай від спільноти ветеранів війни за незалежність.

Звернення організацій учасників АТО до Харківського міського голови Кернеса Г.А.

Для того, щоб унеможливити втілення таких дій, Координаційна Рада громадських організацій ветеранів АТО у м. Харкові звернулася до міського голови з вимогою оприлюднити складові цього процесу, зробити його прозорим та публічним та не доводити ситуацію у м. Харкові до такої, яка відбулася у Львові, коли місцеві учасники АТО заблокували роботу міськради – якраз з-за невирішення земельних питань.

_kvartiry_14823283391