Звернення Спілки ветеранів АТО до представників ЗМІ та блогерів

16.09

Шановні журналісти та блогери,
Служба безпеки України повідомила, що 13 вересня затримала на Харківщині учасників організованого угруповання, які тероризували місцевих підприємців, прикриваючись Харківською міською асоціацією ветеранів антитерористичної операції.
Але на місцевих сайтах затриманих почали ототожнювати з керівниками Спілки ветеранів АТО, що можна розцінювати, як прояв цілеспрямованої дискредитації нашої організації з боку місцевої влади м. Харкова, або ж несумлінного відношення до перевірки інформації перед публікацією статей.
Громадська організація «Спілка ветеранів АТО» («Союз ветеранов АТО») налічує більше 6000 членів, і усім членам надзвичайно не приємно, коли їх асоціюють з бандитами.
У 2017 році декілька наших членів стали незгодні з напрямками нашої діяльності, і саме тому разом з міською владою Харкова створили нову організацію «Асоціація ветеранів АТО та Патріотів України» (Денис Семенюк, Віталій Крестенков, Олег Лило, Володимир Золотарьов, Олександр Соколов).
У новій організації і почали займатися діяльністю, яка суттєво відрізняється від діяльності нашої організації, керуючись обіцянками міської влади Харкова поліпшити власне матеріальне становище. Саму ж діяльність та її наслідки усі ми побачили 13 вересня.
Просимо журналістів, які допустили помилки у статтях – розповсюдити наше звернення та написати спростування. Видання та блогерів, які не написали спростування – будемо рахувати підконтрольними міською владою Харкова.
Ще раз нагадуємо нашу заяву стосовно недопустимості поборів з бізнесу: