Звільнено начальника департаменту охорони здоровя ХОДА Вадима Іваннікова

21.03
20 березня 2010 року, під час брифінгу очільник Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер повідомив про звільнення зі своєї посади Вадима Іванникова – начальника департамену охорони здоровя обласної держадміністрації, який встигнув попрацювати лише тиждень. Причиною його звільнення губернатор зазначив неможливість Іванниковим у стислий термін організувати в умовах карантину ефективну роботу медичних закладів та вкрай недоречні розпорядження щодо передачі до до Харкову з районних лікарень апаратів штучного дихання – вкрай необхідних при лікуванні хворих на коронавірус  COVID-19.
Зі свого боку, ГО “Спілка ветранів АТО” зазначає, що з самого початку рішення губернатора щодо призначення на цю відповідальну посаду Іваннікова – людину, яка на протязі двох років (у 2014-2015 р.р.) працювала на сепаратистів на окупованих територіях головним лікарем Краматорської міської лікарні, викликало хвилю обурення у активістів та свідомої частині суспільства Слобожанщини. 
Стосовно цього питання ми напряму і зверталися до Олексія Кучера окремим листом і сподіваємося, що це була реакція на конструктивну критику.
20200321_11332220200321_113341