Звіт про статутну діяльність Громадської організаціїї “Спілка ветеранів АТО” за 2015-2021 роки

01.09

Звіт про статутну діяльність 

громадської організації «Спілка ветеранів АТО»

в лавах якої знаходиться більше 10 000 учасників АТО

 Головні напрямки діяльності ГО «Спілка ветеранів АТО», програми, які вона послідовно  реалізує для учасників АТО за період з 2015 року по 2021 рік1

Клопочимо про призначення учасників АТО на керівні посади в органи влади та місцевого самоврядування.

Наразі отримали статус Депутата 7 людей (2 депутата Харківської Обласної ради, 3 депутати Харківської міської ради, 2 депутати районної ради  серед учасників АТО/ООС.

2

З 2016 по 2021 роки провидимо конкурс ілюстрацій та віршів «Мрії про Україну». Загалом з 2016 по 2020 роки надруковано 4 частини збірки «Мрії про Україну» в загальній кількості  6000 одиниць). збірку, проводимо концертний захід – нагороджуємо всіх учасників, які увійшли до збірки та передаємо до бібліотек шкіл, частину збірок  відвозимо на Схід до секторів.

Кожна збірка передається в діючу армію на Схід України, волонтерську допомогу (малюнки, солодощі, засоби особистої гігієні, шкарпетки, лікі та інше).

3

5

З 2015 року написано більше ніж 10 тис. листів, звернень до державних установ ( офіс Президента України, Верховна рада України, Кабінет міністрів України, Міністерство у справах ветеранів України, Міністерство оборони, головам обласної адміністрації, міської ради).

Приєднуйтесь!

Спілка ветеранів АТО запрошує приєднуватись до нашої організації, щоб разом втілювати задуми у життя. Сподіваємося, що наші принципи і завдання відповідають вашим уявленням про майбутнє нашої держави.

Наш девіз: “НІХТО КРІМ НАС, КОЛИ – ЯКЩО НЕ ЗАРАЗ?”